Jdi na obsah Jdi na menu

Nové základny pro soutěž dětí

Z důvodu zlepšení podmínek a konání soutěže OLSY - mládeže se SDH rozhodlo pro stavbu nových základen pro požární sport dětí. Za finanční podpory obce Pomezí a šikovných členů SDH Pomezí se stavba mohla zrealizovat. Velké poděkování patří Milanovi Makovskému st. a Jiřímu Dočekalovi st. Bez jejich zkušeností a odhodlání do práce bychom nemohli stavbu dokončit. Dále děkuji všem členům, kteří se zúčastnili této "akce" a věřím, že nejen naše děti, ale i ostatní soutěžní družstva naši práci ocení .

Jsem velice rád, že jsme svépomoci pomohli k dalšímu rozvoji hasičského sportu v naší obci a zajistili dostačující podmínky pro Okresní ligu mladých hasičů Svitavy .

                                                                                                                                                              Starosta SDH Pomezí

                                                                                                                                                                   Robin Bačovský

 

Náhledy fotografií ze složky Stavba základen

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář