Jdi na obsah Jdi na menu
 


Připomínky, náměty, komentáře ke strankám

28. 2. 2009

Zde můžete za pomocí komentářů diskutovat o čemkoliv co Vás zajímá o SDH..

            aktualizováno 28. 2. 2009                                 SDH Pomezí

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PhuketTravels.ru - Экскурсии на Пхукете

(KarlPhibe, 23. 2. 2020 11:02)

На улице зима, а на солнечном Пхукете тропический рай. Если вы любитель понежиться на пляже, посидеть в тени пальм, насладиться необычайной тайской кухней, то вам прямая дорога в Юго-Восточную Азию.

Разнообразные предложения пестрят в интернете и зазывают на живописное побережье Адаманского моря. Глаза разбегаются и трудно принять правильное решение. В таком случае верным помощником окажется сайт https://phukettravels.ru Открыв страничку, можно познакомиться с лучшими экскурсионными турами в Тайланде на острове Пхукет по самым привлекательным ценам. Если любовь к морю перекрывает все остальные интересы, то можно выбрать прогулку на яхте, катере, лодке. Промчаться по волнам на серфинге, окунуться в морские глубины с аквалангом. Коралловые острова оставят неизгладимый след в памяти.

Для любителей древностей Азиатского региона будут интересны экскурсии к памятникам старины и истории, к храмам и в старинные города. Активный отдых представлен гонками на квадроциклах, спортивных байках, походами в джунгли, подъемом в горы. Здесь же можно познакомиться с богатой природой и обычаями местных жителей. В большом выборе всегда можно ошибиться, но PhuketTravels.ru поможет выбрать идеальный вариант в зависимости от предпочтений и материальных возможностей.

Правельный выбор

(DevinCet, 21. 2. 2020 5:15)

As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don't assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product

Veliká pochvala

(Věra , 20. 6. 2012 20:16)

Děkujeme za velkou pomoc při organizování rozloučení s dětmi, které odcházejí po prázdninách do základní školy. Hasiči pro nás 15. června 2012 připravili odpoledne plné her v duchu hasičských dovedností, kde si zasoutěžili všichni, rodiče i děti. Součástí bylo výborné občerstvení, večerní zpívání s kytarou, pálení ohně...Zajistit servis a spokojenost pro bezmála 80 lidí není vůbec jednoduchá záležitost. Hasiči se toho zhostili opravdu zodpovědně a nezištně.

Učitelky z 1. MŠ Pomezí

Poděkování za předvedený výkon na hře Plamen - Jarošov 15.10.2011

(vedoucí Václav, 15. 10. 2011 22:20)

Chtěl bych tímto způsobem ještě jednou poděkovat všem našim závodníkům a sportovcům, kteří bojovali za červenobílé barvy SDH Pomezí na podzimním závodě ZPV v Jarošově dne 15. října 2011. Váš předvedený výkon a konec konců hlavně výsledky ukazují, že mladí hasiči i dorostenci z Pomezí vládnou opět v plné síle zbytku okresu a my vedoucí můžeme opět "skromně" zvolat "Promiňte nám, že jsme nejlepší!!!"
Kamarádky i kamarádi, děkujeme Vám. Jsme právem na Vás pyšní.

Poděkování

(Vašek, 7. 9. 2010 14:02)

Milí pomezští hasiči, kamarádi, příznivci.
Závodem na Poličské pohárovce teprve skončila sezóna 2009/2010, pro Pomezí nejúspěšnější v historii. Za připomenutí stojí trojnásobné vítězství na ZSV v Nové Vsi u Litomyšle, kde jsme slavili s mladšími i staršími žáky a taktéž s dorostenci. Poté vítězství na Malé Hané v Jevíčku, který opanovali starší žáci a poté excelentní a jedinečné představení na hře Plamen v Pusté Rybné, kde jak mladí, tak i starší žáci vyhráli rozdílem několika tříd. O den později udrželi svoji nadějnou pozici i dorostenci, a tak jsme poprvé v dějinách SDH postoupili se dvěma oddíly do krajských kol. Zde jsme nejen vybojovali nádherná umístění (starší žáci 3. místo, dorost 4. místo) a stali se tak neúspěšnějším sborem v rámci kraje, ale vynikající výkon sboru byl korunován nejlepším požárním útokem této sezóny v České republice. Ač soutěž v Kamenci nevyšla zcela podle našich představ, třešnička na pomyslném dortu naprosto a dokonale vyšla právě v Poličce. Vždyť 2. místo mladších žáků v požárním útoku (o pouhých 0,03 s), jednoznačné vítězství starších žáků a jako bonusy druhé místo v závodě jednotlivců mladších pro Kubu a první dvě místa v soutěži starších pro Pepu a Karla jsou luxusním završením sezóny.
S pýchou a hrdostí nad schopnostmi, uměním, ale hlavně sportovním duchem a přístupem k tréninkům můžeme vykřičet do světa, že sezóna Plamen 2009/2010 patřila SDH Pomezí. Naše šikovné děti, starší kamarádi a dorostenečtí kolegové - děkujeme Vám všem za výsledky, které jste pro nás (Vaše vedoucí - Mgr. Jiří Svoboda, Václav Štaud, Petr Janda a Jiří Dočekal ml.), náš sbor i celou obec Pomezí dosáhli. Jsme na Vás všechny pyšní a hrdí, že umíte nejen slavně vyhrávat, ale i s pokorou a ctí přijmout neúspěch. To neumí v životě ani mnozí dospělí.
A ještě bych chtěl poděkovat všem, bez kterých bychom nemohli tyto skvělé výsledky dosahovat. Jsou to především naše rodiny osobní i ta rodina hasičská. Vždyť bez pomoci takových, jakými jsou Zdenda a Marcela Pospíšilovi, Jarmil Svoboda, Jirka a Magda Dočekalovi, Jana Jandová a mnozí další (omlouvám se, že jsme je nevyjmenoval všechny), bychom ani s tak skvělými dětmi těchto výsledků nedosáhli. Prostě - pokud máme dobré zázemí a oporu alespoň v mateřském sboru, za pomocí našich skvělých dětí snad budeme slávu a jméno našeho SDH šířit dál.

Ještě jednou děkujeme a našim sportovcům tleskáme.
"Jsme červení, jsme bílí, jsme pomezský dynamit!!!"

A vzkaz všem našim soupeřům - "Promiňte nám, že jsme nejlepší!!!"

Nejlepší útok roku !!!!!!!!!!!!!

(Vašek, 9. 7. 2010 14:39)

Pro naše všechny členy, příznivce i kamarády mohu s velkou pýchou na naše mladé hasiče sdělit, že na Mistrovství republiky v Litomyšli náš čas v požárním útoku z Přelouče 19,80 NIKDO NEPŘEKONAL!!!!!!!!!

Naši borci předvedli NEJLEPŠÍ POŽÁRNÍ ÚTOK v kategorii mladých hasičů ZA ROK 2010 V ČESKÉ REPUBLICE!!!!!!!!!!!!

Tedy, to co předpověděl Péťa Janda, že v požárním útoku jsme nejlepší, tak to platí!!!

P.S.: S výkony z Přeloučského krajského kola bychom skončili celkově na 10. místě v ČR!!!!! A to neberu v úvahu, že v Přelouči se běhalo na "oraništi", v Litomyšli na tartanu!

Ještě jednou hluboká poklona našim sportovcům.

Nejlepší útok v ČR

(Petr, 12. 6. 2010 15:41)

Poděkování družstvu dorostu na krajském kole v Přelouči za předvedený výkon a krásné čtvrté místo.Velice dobře si vedli i starší žáci ,kteří obsadili vynikající třetí místo.Nejkrásnější akce byla královská disciplína požární útok,kde naše družstvo předvedlo nástřik v čase 19.80 což je nejlepší útok v kat.Plamen v České republice.

Kraj

(Vašek, 9. 6. 2010 22:04)

Velké poděkování a hluboká poklona všem mladým hasičům a dorostencům, kteří reprezentovali náš sbor na krajských kolech v požárním sportu.
Vaše výkony byly tak úchvatný, že nevím jak Vám jinak poděkovat.
Mohu snad jen uvést, že jsem byl hlavním pořadatelem panem Rambouskem (místostarostou KSH PU kraje) mile překvapen, když mi řekl, že SDH Pomezí je krajským vedením považováno jako nejúspěšnější sbor v požárním sportu mládeže v pardubickém kraji pro rok 2010. Měli jsme totiž jako jediný společně s Cholticemi zastoupení po oba dny, ale lepší výsledky (Choltice 7+7, Pomezí 4+3).

A ještě jedno poděkování a to panu P.J., který vytvořil družstvo dorostu a naše superhvězdy ze starších žáků si podle mě bez nejmenších pochybností určitě naplní svoji touhu po účasti na Mistrovství republiky právě v této kategorii.

P.S.: Na Poličské pohárovce všechny smeteme z povrchu zemskýho, ať vidí ten Pomezský útočný uragán - stejně jako v neděli celý kraj v Přelouči!!!

RE: kraj

(Dočík, 9. 6. 2010 17:25)

Tak myslim si, že mi můžeme být absolutně rádi.. Mohli jsem jít i na tu bednu, ale co by jsme chtěli po 9 měsících tréningu. A starší to byla jedna velká smůla, ale i tak sympatické třetí místo a krásný útok.

kraj

(vapno, 9. 6. 2010 17:12)

tak co chlapaci,, myslim, ze muzem bejt plně spokojeny ne? po kraji,, jak zaci tak my dorost! Neujspesnejsi sezona zatim se mi zda.

plamen 2010

(kojot, 30. 5. 2010 13:16)

Gratuluju k perfektním výsledkům které podáváte. Dík ale patří zároveň všem kteří vás vedou a jezdí s vámi trénovat. Je pěkné vidět že čas který věnujete tomuto sportu prokazuje takovéto krásné vysledky. Proto smekám ste opravdu DOBŘÍ!!

Plamen 2010

(Vašek, 25. 5. 2010 15:07)

Holky a kluci klobouk dolů za to, jakým způsobem jste deklasovali zbytek okresu!!! Kamenec má možná nejlepší dráhu, Polička nejvíc dětí, Jevíčko zachraňuje osobnost pana Bidmona, ale nakonec jste nejlepší stejně VY!!!
A stejnou poklonu vysekávám i dorostu, který za jeden rok činnosti se dokázal dostat na úroveň několikaleté práce Sádku!!!
Jak jsem již řekl, někdo má super dráhu, někdo papaláše ve vedení, ale my máme Vás, a to je ten největší poklad.
Prostě zlatý víkend byl v Pomezí dvojnásobný a měl i stejný důvod. Stejně jako hokejisté ČR i vy při soutěžích dáváte do boje srdíčka, a to rozhoduje.
DDDÍÍÍKKKYYY!!!

Dorost

(Endy, 25. 5. 2010 8:36)

Poděkování rovněž patří družstvu dorostu,které vybojovalo druhé místo.Tento mladý celek má před sebou určitě dobrou budoucnost.Je potřeba jen ,aby každý z Vás ještě přidal v tréninku jednotlivců a bude to dobré.Držím Vám palce na okrsku v Květné a na krajském kole v Přelouči.J.P.

Plamen

(Endy, 25. 5. 2010 8:32)

Blahopřání pro mladší a starší hasiče,kteří reprezentovali náš sbor a obec v okresním kole hry Plamen ,které se konalo 22.-23.5.2010 v Pusté Rybné.Super výkony našich družstev potvrdily dlouhodobou výkonnost našich hasičů v požárním sportu korunované dvěma prvníma místy.

Gratulace.

(Dočík, 12. 5. 2010 20:31)

Já se musím připojit, jelikož výkony, které obě družstva podali byli super. Mladším sice chbělo trošku štěstíčka při útocích, ale jinak super. Nejvíc mne osobně překvapil pan Robin a jeho brutální košík... Vážně jsem nečekal, že by jste to měli až tak dobře natrénováno. Teď jen neusnout na vavřínech a pokračovat dál na Plamen. Ať se do té Přelouče dostannete, alespoň Vy..

Malá Haná

(Vašek, 11. 5. 2010 21:04)

Děkuji všem "koblížkům" za skvělé výkony v Jevíčku. Při troše štěstí jsme mohli opakovat loňský dvojitý triumf, ale i tak je to super.
A velikost toho, co jste dosáhli, jen potvrzuje skutečnost, že nám osobně přišli poblahopřát vedoucí excelentních týmů žáků jako jsou pan Proper ze Sádku nebo Pavel Uher z Lubné.
Ještě jednou kluci super a zopakovat na Plamenu.

Dorost

(Dočík, 23. 1. 2010 13:39)

Zdravím, kdy opět rozjedeme tréningy dorostu, už by to pomalu chtělo začít, říkali jsme , že si dáme pauzu přes vánoce a je pomalu únor....

krajské kolo hry plamen

(endy, 14. 6. 2009 21:58)

Ahoj kluci SDH Pomezí Vám děkuje za vzornou rerprezentaci našeho Sboru na krajské soutěži hry Plamen.Hlavně obrovské díky za předvedené výkony na štafetě CTIF a požárním útoku,který byl druhý nejlepší v kraji.Jsme na Vás ze Sboru všichni moc hrdi a v sobotu v Poličce to dáme znovu ,ještě moc díky a čauky .

kraj

(endy, 12. 6. 2009 20:59)

Kluci v neděli to dáme,věřím Vám.Buďte v pohodě,v klidu nemáme co ztratit,ale můžeme jen získat,tak v neděli do toho čus.

gratulace

(Marta, 2. 6. 2009 7:31)

Ahoj, moc gratujulu za ten super výsledek, 14.6. vám budeme držet palce. 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Sbor dobrovolných hasičů Pomezí

Pomezí
569 71, okres Svitavy

sdhpomezi.vybor@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< září / 2020 >>

Statistiky

Online: 10
Celkem: 804927
Měsíc: 17928
Den: 487