Technický zásah Polička

Dne 28. 4. V 16:00 hodin JPO III. Pomezí byla přivolána na technickou pomoc v Poličce. Jednotka opustila základnu s technikou CAS-32 TATRA 815 a FiAT Ducato. Na místě už byla jednotka HZS Pardubického kraje - Polička. Po lokálních větších srážkách se v polní oblasti nad řadovými domy nahromadilo velké množství vody, keré se následně uvolnilo a společně s ornicí zaplavilo garáž přilehlého stavení společně s  pozemky dalších dvou sousedících domů. HZS Polička soustředila svojí práci na odčerpání vody z garáže pomocí kalového čerpadla. Naše jednotka na žádost velitele zásahu pracovala na úklidu komunikace, kde bylo zapotřebí uklidit velké množství naplavéné ornice a kamení. Technická pomoc byla ukončena za 3 hodiny.

JPO

Náhledy fotografií ze složky Technický zásah Polička 28. 4. 2014