Soutěže a činnost mladých hasičů

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci hasičského sportu našich dětí.

Jak sami jistě víte, můj poslední článek vzbudil v obci velké pobouření. Možná oprávněně, možná ne.

Já jsem veřejně prohlásil, že nechci, aby byly moje názory pokládány za názory členů výboru či dokonce všech členů našeho SDH. Proto musím tímto učinit opatření, abych výše uvedeným problémům zamezil.

Jako nejlepší řešení vidím v tom, že jsem založil stránky jiné, na kterých se budu komentování, zejména soutěží i jiné činnosti našich dětí, věnovat.

Pokud tedy Vás bude zajímat rozhodně neobjektivní pohled na práci naší nastupující hasičské generace, je tedy ode dneška jinde.

K poslednímu článku pouze jedno sdělení - nabídl jsem výboru svoji rezignaci a tato byla všemi přítomnými jednoznačně odmítnuta. Takže dodatečně - díky za podporu.

A ještě jedna zpráva - když naši starší žáci dne 6.6.2010 na krajském kole hry Plamen v Přelouči dosáhli času 19.80 s a tento čas byl nejllepší pro rok 2010 v celé republice, slíbil jsem, že kdokoliv z těchto hrdinů bude chtít nastoupit jako člen výjezdové jednotky našeho SDH, budu první, kdo jim uvolní toto prestižní místo  a z VJ vystoupím. I dnes si totiž myslím, že jejich neskutečný úspěch není dodnes pořádně doceněn a já se jim moho odvěčit pouze tím, že jim umožním pokračovat v jejich skvělé reprezentaci našeho sboru. Proto tak plním slib a k 30.6.2013 z VJ vystupuji. Místo mě byl nominován nejlepší košař roku 2010 - Robin Bačovský.

A nakonec tedy adresa, kde budu komentovat soutěže dětí, popisovat jejich činnost, přípravu a možná i píchat do jiných ožehavých témat. Ale, kdo ví ..... .

www.vaclavkomentuje.estranky.cz

Václav Štaud