Jarní kolo hry Plamen 2008

4. 2. 2009

Jarní kolo hry Plamen

Hartmanice 30.-31. květen 2008

Jarní kolo hry plamen se konalo v Hartmanicích. po podzimním kole byli mladší na 2. místě starší na místě 6. a dorostenec Jan Svobda druhý. první den nás čekaly 3 disciplíny- štafeta CTIF, požární útok CTIF a štafeta dvojic. To se nám vcelku povedlo, ale druhý den se štafetou 4x 60m a hlavně požárním útokem jsme toik spokojení nebyli. Mladší se v celkovém hodnocení umístili na 2. místě a starší na 3. místě, Jan Svoboda obsadil 3. místo a tím si zajistil postup do krajského kola v Novém městě nad Metují. Domů odjíždíme s dalšími novými zkušenostmi a připravujeme se na na celostátní setkání hasičksé mládeže v Hlinsku a na pohárovou soutěž v Poličce.

zdroj: Kronika MH SDH Pomezí

aktualizováno: 4.2.2009                                                     SDH Pomezí

<< červenec / 2018 >>