Svitavský deník - Nejlepší hasiči z Pomezí a Lubné

Nejlepší hasiči z Pomezí a Lubné

Nejlepší parta mladých hasičů je z Pomezí.

Nejlepší parta mladých hasičů je z Pomezí. Autor: Archiv SDH Pomezí

28.10.2012 16:00

Mladějov – Rozuzlení, kdo je nejlepším týmem Okresní ligy mládeže v požárním útoku, přinesl poslední závod série, který se konal na stadionu v Mladějově na Moravě.

Družstva mladých hasičů se zde utkala v požárním útoku, který se započítal do celoročního hodnocení ligy. Mimoto zde ještě poměřila síly rovněž ve štafetě na 4 x 60 metrů.

Okresní liga mladých hasičů se na Svitavsku konala poprvé. Do seriálu bylo zařazeno sedm soutěží, které probíhaly od května do října i v Jevíčku, Pomezí, Čisté, Poličce, Kunčině a Kamenci. V kategoriích mladších a starších žáků nastoupila téměř třicítka týmů.

Vítězové závěrečného podniku v Mladějově se stali zároveň vítězi celé okresní ligy. V kategorii mladší žáci byly nejúspěšnější děti z Pomezí. Na dalších místech je následovala družstva z Jevíčka a z Kamence. Mezi staršími žáky nejvíce zářilo družstvo z Lubné. Na druhém místě pak skončil Kamenec a třetí byla Desná.

Oba vítězné kolektivy obdržely velké putovní poháry a všechna zúčastněná družstva dostala mnoho krásných cen.

Okresní liga mládeže v požárním útoku 2012 – starší žáci

1. SDH Lubná, 2. SDH Kamenec A, 3. SDH Desná, 4. SDH Kamenec B, 5. SDH Jevíčko, 6. SDH Trstěnice, 7. SDH Pohodlí, 8. SDH Pomezí.

Okresní liga mládeže v požárním útoku 2012 - mladší žáci

1. SDH Pomezí, 2. SDH Jevíčko, 3. SDH Kamenec, 4. SDH Sádek B, 5. SDH Lubná, 6. SDH Desná, 7. SDH Hradec nad Svitavou, 8. SDH Mladějov.

<< září / 2018 >>